Warsztaty

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na profesjonalne warsztaty z zakresu diagnostyki, technik szczepień przeciwko kokcydiozie.

Oferta skierowana jest do osób pracujących w  weterynaryjnych laboratoriach diagnostycznych i szeroko rozumianym sektorze weterynaryjnym a jej celem jest poszerzenie wiedzy praktycznej w zakresie podanych tematów.

Warsztaty odbędą się w dniu 20 lutego 2020  roku w na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UP we Wrocławiu . Szczegółowe informacje dotyczące dokładnej lokalizacji zajęć warsztatowych oraz wskazówki dojazdu znajdziecie Państwo w zakładce Lokalizacja – Warsztaty.

Warsztaty odbędą się w dwóch  blokach tematycznych:

BLOK I “Tajemnice skoringu i badań Elanco HTSi” (program)

Punktowa ocena  zmian makroskopowych w  jelitach w kierunku kokcydiozy – praktyczne zajęcia z oceny stanu jelit kurcząt brojlerów.

BLOK II “Techniki szczepień przeciwko kokcydiozie i zasady kontroli ich skuteczności” (program)

Zajęcia dotyczące badania efektywności szczepienia przeciwko kokcydiozie wraz z elementami technik szczepienia – prezentacja urządzenia dedykowanego do szczepień przeciwko kokcydiozie oraz chorobom układu oddechowego, przeprowadzanych w wylęgarni.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc (12 na BLOK) decyduje kolejność wpłat!!

Rejestracja będzie prowadzona do wyczerpania limitu miejsc.

Prosimy o dokonywanie wpłat w ciągu 5 dni roboczych od daty rejestracji elektronicznej. Po tym terminie rejestracja będzie anulowana i umożliwi uczestnictwo osobom, które zgłosiły się po wyczerpaniu limitu miejsc.

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 700,00 zł (z VAT) i obejmuje udział w warsztatach, lunch, przerwy kawowe oraz udział w kolacji w hotelu Haston.

Wpłat prosimy dokonywać na podany numer konta:

62 1020 5242 0000 2102 0029 2045

Tytuł wpłaty: Warsztaty D120/0017/19

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach zapraszamy do elektronicznej rejestracji TUTAJ.

 

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

Organizatorzy