Wizyt/Visitors: 22399

OCENILI NAS

Jeffers owal

“Serdecznie dziękuję za wszystkie miłe słowa. Jestem zachwycony gościnnością okazaną mi podczas pierwszego sympozjum Eimeriana Avia. Miałem okazję nauczyć się wiele od realizatorów oraz uczestników konferencji. To wartościowe doświadczenie zachowam w pamięci jako wyjątkowo cenne wspomnienie.”

Prof. Thomas Jeffers

Fitz owal

“Jeszcze raz dziękuję za ciepłe przyjęcie we Wrocławiu. Program konferencji był kompleksowo opracowany i profesjonalnie przeprowadzony. Serdecznie dziękuję za zaproszenie oraz okazaną mi życzliwość.”

Dr Steve Fitz-Coy

Damer owal

“Ponownie dziękuję za zaproszenie do uczestnictwa w sympozjum Eimeriana Avia oraz za niezmiernie ciepłe powitanie i wsparcie. Pobyt we Wrocławiu przyniósł mi wiele radości. Wierzę, że konferencja okazała się ogromnym sukcesem. Dobra robota!”

Dr Damer Blake

Kwiat

„W imieniu Elanco Animal Health chciałbym wyrazić gratulacje za wysoki poziom zorganizowanego spotkania. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć aktywny udział w wykreowaniu dobrej atmosfery i oprawy merytorycznej dla miejmy nadzieję, cyklicznej imprezy. Jesteśmy przekonani, że tylko wspólne wysiłki edukacyjne i wymiana doświadczeń, pozwolą na utrzymanie pozycji naszego drobiarstwa w Europie, a to pośrednio przyczyni się do realizacji również naszych celów biznesowych. 

Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, jesteśmy gotowi na udział w tworzeniu programu Eimeriana Avia 2018.”

Dr Tomasz Kwiatkowski ELANCO

Fabczak

„Bardzo dziękuję Panu i całemu Zespołowi organizującemu Eimerianę 2016 w imieniu firmy Hipra i swoim za możliwość uczestnictwa. Gratuluję jednocześnie wspaniałej organizacji, tak Państwu Organizatorom jak i firmom współuczestniczącym.!”

Dr Jacek Fabczak Hipra

Furmanek „Nasi zagraniczni goście bardzo wysoko ocenili Eimerianę, zarówno jej treść merytoryczną jak i oprawę, co bardzo nas ucieszyło. Dziękujemy za zaproszenie, polecamy sie na przyszłość!”

Dr Danuta Furmanek MSD 

Kis

„W imieniu firmy Zoetis pragnę podziękować Panom, jak i pozostałym organizatorom włożony wysiłek, czas i zaangażowanie. Znane mi oceny różnych uczestników jak i moich współpracowników brzmią bardzo podobne: poziom merytoryczny oraz warunki konferencji były na wysokim poziomie. Miło nam było włożyć własny wkład. Dziękujemy, za znakomitą współpracę, liczymy na kontynuację.”

Dr Gabor Kis Zoetis