Wizyt/Visitors: 22399

WARSZTATY

Warsztaty odbędą się w dniu 1 marca 2018 roku na terenie Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. ul. Ciszewskiego 8

Dojazd z metra Służew: autobusy nr 193, 401 przystanek Ciszewskiego

Dojazd z hotelu Holiday Inn: dojście do przystanku około 25 min, (Telimeny 1).

Warsztaty odbędą się w trzech modułach tematycznych:

Moduł A: Wprowadzenie do diagnostyki weterynaryjnej kokcydiozy  drobiu. (Głównie dla pracowników laboratoriów weterynaryjnych)
Moduł B: Techniki szczepień przeciwko kokcydiozie i zasady kontroli ich skuteczności/Praktyczne aspekty kontroli inwazji D. gallinae na fermach drobiu (Tylko dla praktykujących lekarzy specjalistów lub będących w trakcie specjalizacji z zakresu chorób drobiu)
Moduł C: “Scoring bez tajemnic” –warsztaty osób pragnących nauczyć się punktowej metody oceny zmian jelitowych w przebiegu zarażenia Eimeria sp. i nie tylko! (Dla lekarzy wet. i technicków weterynarii posiadający prawo wykonywania zawodu)

Ze względów technicznych w szkoleniu może wziąć udział dwanaście osób. O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt udziału w warsztatach  wynosi 700,00 PLN (z VAT) – dla modułu A oraz 500,00 PLN (z VAT) dla modułu B i C.

Rejestracja będzie prowadzona do wyczerpania limitu miejsc.

Po wysłaniu zgłoszenia prosimy oczekiwać na wiadomość e-mail potwierdzającą zgłoszenie. Nastepnie zostanie przesłana wiadomość informująca o statusie rezerwacji wraz z numerem konta. Czas na dokonanie wpłaty i przesłanie kopii potwierdzającej dokonanie płatności na mailowy adres zwrotny, wynosi pięć dni roboczych. Po tym terminie rejestracja będzie anulowana i umożliwi uczestnictwo osobom, które zgłosiły się po wyczerpaniu limitu miejsc (takie osoby otrzymają maila o możliwości dokonania wpłaty, a tym samym o uczestnictwie w warsztatach).

Informacja o warsztatach

Informacja o fakturach

Koniec rejestracji