Wizyt/Visitors: 21075

WARSZTATY

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na organizowane pierwszy raz w Polsce warsztaty z zakresu diagnostyki, techniki szczepień przeciwko kokcydiozie oraz aspektów kontroli kokcydiozy dotyczących przemysłu paszowego.

Oferta skierowana jest do osób pracujących w sektorze weterynaryjnym, zootechnicznym oraz paszowym a jej celem jest poszerzenie wiedzy praktycznej w zakresie podanych tematów.

Warsztaty odbędą się w dniu 25 lutego 2016 roku. Szczegółowe informacje dotyczące

OLYMPUS DIGITAL CAMERAdokładnej lokalizacji zajęć warsztatowych oraz wskazówki dojazdu znajdziecie Państwo w zakładce Lokalizacja – Warsztaty.

Warsztaty odbędą się w dwóch blokach tematycznych:

  1. Techniki szczepień przeciwko kokcydiozie
  2. Diagnostyka kokcydiozy ze szczególnym uwzględnieniem techniki scoringu.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność wpłat!!

Rejestracja będzie prowadzona do wyczerpania limitu miejsc.

Po wysłaniu zgłoszenia prosimy oczekiwać na wiadomość e-mail potwierdzającą zgłoszenie. Nastepnie zostanie przesłana wiadomość informująca o statusie rezerwacji wraz z numerem konta. Czas na dokonanie wpłaty i przesłanie kopii potwierdzającej dokonanie płatności na mailowy adres zwrotny, wynosi pięć dni roboczych. Po tym terminie rejestracja będzie anulowana i umożliwi uczestnictwo osobom, które zgłosiły się po wyczerpaniu limitu miejsc (takie osoby otrzymają maila o możliwości dokonania wpłaty, a tym samym o uczestnictwie w warsztatach).

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 700,00 zł (z VAT) i obejmuje udział w warsztatach, lunch, przerwy kawowe oraz kolację.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach zapraszamy do elektronicznej rejestracji TUTAJ.

 

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: formularz