Wykłady

Konferencja odbędzie się w Hotelu Haston, ul. Irysowa 1-3, Wrocław

HotelCityHotel6 HotelCityHotel11 HotelCityHotel9
HotelCityHotel1
HotelCityHotel39 HotelCityHotel37 HotelCityHotel29


Dojazd:

Z Dworca Głównego PKP:

Tramwaj linii 15 z przystanku przyst-autobusowy Dworzec Główny PKP (kierunek Poświętne), następnie przesiadka w autobus linii 908 (kierunek Psary), przesiąść można się na przystankach: Kępińska przyst-autobusowy, Wołowska przyst-autobusowy, Poświętne przyst-autobusowy.

Alternatywny dojazd to linia K przyst-autobusowy, przesiadka w linię 7 (przystanek Świdnicka przyst-autobusowy), a następnie w autobus 908 na przystankach: Kępińska przyst-autobusowy, Wołowska przyst-autobusowy, Poświętne przyst-autobusowy.

Z Placu Grunwaldzkiego

Tramwaj linii 1 z przystanku Kliniki przyst-autobusowy lub Plac Grunwaldzki przyst-autobusowy (kierunek Poświętne), następnie przesiadka w autobus linii 908 (kierunek Psary), przesiąść można się na przystankach: Kępińska przyst-autobusowy, Wołowska przyst-autobusowy, Poświętne przyst-autobusowy.

Alternatywnie z przystanku Plac Grunwaldzki, linia OL przyst-autobusowy w kierunku Dworzec Nadodrze, tu przyst-autobusowy przesiadka w linię 908.

Z lotniska

z przystanku przyst-autobusowy PORT LOTNICZY  dojazd autobusem 406 w kierunku ZAJEZDNIA OBORNICKA, wysiąść na przystanku IRYSOWA (przedostatni przystanek). Hotel Haston znajduje się na ul Irysowa 1-3

Dojazd samochodem – proszę powiększyć mapę i wpisać miejsce startu.

Zjazd z autostrady Węzeł Wrocław Północny.

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo!

Z prawdziwa przykrością informujemy, iż w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną Zespół Eimeriana Avia jest zmuszony do odwołania wszystkich aktywności do czasu powstania warunków umożliwiających bezpieczny udział w spotkaniach, zatem konferencja KOKCYDIANA II planowana na dzień 25  lutego 2021 roku się nie odbędzie!

Życzymy Państwu dużo zdrowia i wielu sukcesów w tych trudnych czasach.

Z poważaniem

Zespól Eimeriana Avia