Warsztaty

Warsztaty odbywać się bedą na terenie Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Plac Grunwaldzki 45.


Dojazd z Dworca Głównego PKP

Tramwaj linii przyst-autobusowy 2 (kierunek Biskupin), lub przyst-autobusowy 5 (kierunek Książe Małe), lub przyst-autobusowy 8 (kierunek Zawalina), lub przyst-autobusowy 9 (kierunek Sępolno), lub przyst-autobusowy 11 (kierunek Kromera), dojazd do przystanku Galeria Dominikańska, gdzie należy przesiąść się w tramwj linii przyst-autobusowy 33 i dojechać do przystanku Bujwida, następnie należy się cofnąć ok. 120 m. Można też dojechać bezpośrednio do przystanku Plac Grunwaldzki linią 2, ale trzeba dojść ok. 450m.

Liniami autobusowymi przyst-autobusowy 145 (kierunek Sępolno) i przyst-autobusowy 146 (kierunek Bartoszewice) można bezpośrednio dojechać do przystanku Plac Grunwaldzki.

Dojazd z Hotelu Haston

Autobus 908 (kierunek Dworzec Nadodrze) z przystanku Lekarska przyst-autobusowy (wychodząc z hotelu należy skręcić w lewo – do przejścia ok. 270 m). Następnie należy się przesiąść w tramwaj linii  1 (kierunek Biskupin) – przesiadka jest możliwa na przystankach Poświętne przyst-autobusowy, Wołowska przyst-autobusowy, Kępińska przyst-autobusowy  – dojazd do przystanku Plac Grunwaldzki.

Szanowni Państwo!

Z prawdziwa przykrością informujemy, iż w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną Zespół Eimeriana Avia jest zmuszony do odwołania wszystkich aktywności do czasu powstania warunków umożliwiających bezpieczny udział w spotkaniach, zatem konferencja KOKCYDIANA II planowana na dzień 25  lutego 2021 roku się nie odbędzie!

Życzymy Państwu dużo zdrowia i wielu sukcesów w tych trudnych czasach.

Z poważaniem

Zespól Eimeriana Avia